Katalog firm CELL.PL - branżowy katalog firm, baza firm

katalog firm, baza firm, spis firm, firm
katalog
s.główna         zarejestruj konto           panel administracyjny          regulamin           reklama              nasi partnerzy               kontakt
katalog firm, baza firm, spis firm, firm
 
BiuroBudownictwoPrzemysłDom i ogródUsługiFinanseInstytucje publiczneMotoryzacjaTransportEdukacjaOdzież i tekstyliaRolnictwoRozrywkaŻywienieTelekomunikacjaKomputery i InternetTurystykaZdrowie i uroda
  Link płatny
ściany trójwarstwowe
portal budowlany
strop teriva
chemia budowlana
Pozycjonujesz swoją stronę?
Link pozycjonujący już
za 40 PLN
za 3 miesiące emisji

 

 

 Wyszukaj firmę :

Nazwa firmy:  
Województwo:  
Szukana fraza:      

Regulamin serwisu

§1 Postanowienia ogólne.

CELL.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści regulaminu. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach każdego aktualnego Usługobiorcy (właściciela konta) na 7 dni przed faktycznym wprowadzeniem tych zmian. Każdego Usługobiorcy CELL.PL obowiązuje aktualna treść Regulaminu zamieszczana na stronie.

Zapoznanie się z niniejszym regulaminem jest niezbędnym warunkiem do korzystania z usług katalogu CELL.PL.

Wypełniając formularz zamówienia, Usługobiorca potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, co jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień i warunków oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

Regulamin świadczenia usług, znajdujący się pod adresem: www.cell.pl?site=regulamin określa w szczególności zakres i warunki świadczenia usług przez firmę "Nevicom", prawa i obowiązki Usługodawcy oraz Usługobiorcy, zasady rozliczeń finansowych, zakres odpowiedzialności oraz postanowienia ogólne.

Usługobiorca wypełniający formularz zamówienia, oświadcza i potwierdza, że jest uprawniony do użytkowania znaków towarowych i oznaczeń oraz innych znaków firmowych towarów i usług.

Wypełniający formularz zamówienia, Usługobiorca oświadcza i potwierdza, że wprowadzane  treść i materiały  nie naruszają praw autorskich i innych praw na dobrach niematerialnych osób trzecich.

Rejestracja firmy w Katalogu Firm CELL.PL jest wyrażeniem zgody na udostępnienie danych wszystkim odwiedzającym CELL.PL.

Podczas procesu dodawania firmy do katalogu Usługobiorca zostanie poproszony o podanie swoich danych oraz hasła. Dane tej osoby: imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz hasło pozostaną nieujawnione i nie będą publikowane na stronach CELL.PL.

Usługobiorca oświadcza, że wyraża zgodę na przyjmowanie drogą elektroniczną na podane adresy e-mail wiadomości o charakterze handlowym oraz informacyjnym, pochodzących z serwisu CELL.PL.

Usługobiorca wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych, zawartych w formularzu zamówienia w zakresie niezbędnym dla wykonywania usług.

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe oraz hasła są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych na potrzeby serwisu CELL.PL oraz jego partnerów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

§2 Zamówienie

Podstawą uruchomienia usług wymagających rejestracji jest:
a) wypełnienie formularzu rejestracyjnego przez Usługobiorcę
b) weryfikacja danych podanych w formularzu
c) uiszczenie opłaty

Usługodawca wyśle drogą mailową informacje na temat danych do przelewu, następnie po zaksięgowaniu przelewu, wystawi fakturę VAT w postaci pliku PDF i wyśle ją do Zamawiajcego.


§3 Prawa i obowiązki

Usługobiorca zobowiązuje się do:
a) chronienia haseł i nr identyfikującego przed osobami trzecimi oraz nie ujawniania ich osobom niepowołanym. Na wniosek Usługobiorcy lub z poziomu panelu Usługobiorcaa, hasło zabezpieczające może zostać zmienione
b) nie zamieszczanie treści niezgodnych z prawem lub mogących stanowić naruszenie prawa, a także nie zamieszczanie zdjęć i tekstów o treści pornograficznej lub erotycznej
c) korzystania z usług w sposób zgodny z prawem, niniejszym Regulaminem oraz ogólnie przyjętymi zasadami korzystania z sieci Interenet

Wszystkie wprowadzone dane firmowe, oprócz danych osobowych, stanowić będą dane publiczne. CELL.PL zastrzega sobie prawo do udostępniania danych publicznych osobom trzecim.

CELL.PL zastrzega sobie prawo do usuwania lub zmiany zamieszczanych na stronie treści, w szczególności tych ogólnie przyjętych za obraźliwe i naruszające prywatność oraz treści nie spełniających założeń Regulaminu.


§4
Opłaty

Cena rocznego abonamentu wirtualnej wizytówki to 80 zł netto

Zamawiający zobowiązuje się do uiszczania opłat w ciągu 10 dni od daty wystawienia faktury pro forma.

W terminie 30 dni przed upływem okresu abonamentu, Usługobiorca zostanie poinformowany o możliwości przedłużenia abonamentu.

Uiszczenie opłaty spowoduje przedłużenie świadczenia usług, w przeciwnym razie usługa zostanie zablokowana lub ograniczona.


§5 Ograniczenia odpowiedzialności.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za:
a) treści umieszczone przez Usługobiorcę.
b) jakiekolwiek wadliwe funkcjonowanie systemu, utratę danych (w tym także spowodowane działaniem siły wyższej, awariami systemów, łączy innych dostawców, ingerencją władz i organów państwowych, administracyjnych i samorządowych oraz osób trzecich)

W przypadku zawieszenia lub likwidacji działalności serwisu www.cell.pl, koszty opłaty abonamentowej nie będą zwracane.


§6 Postanowienia końcowe

CELL.PL zobowiązuje się do podejmowania wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu.

Katalog CELL.PL wykorzystuje technologię Cookies. Każdy korzystający z CELL.PL zobowiązany jest do przyjmowania tzw. ciasteczek. Wyłączenie obsługi Cookies może spowodować niepoprawne działanie strony CELL.PL.

Umowa między stronami zostaje zawarta na czas nieokreślony i wygasa z chwilą zakończenia świadczenia usługi.

Klient może usunąć swoje konto w dowolnym momencie, wysyłając informacje z treścią rezygnacyjną pod adres info@cell.pl.

Każdy użytkownik serwisu ma możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub wysyłając zapytanie drogą elektroniczną. Wszystkie niezbędne dane teleadresowe znajdują się na stronie Kontakt.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą treścią Regulaminu, prosimy o niekorzystanie z Katalogu Firm CELL.PL.

 
   
   

Zaloguj się

Login:
Hasło:
  Ogłoszenia
 >> Sprzedaż
 >> Kupno
 >> Współpraca
 >> Usługi
 >> Oferty pracy
 >> Poszukiwane
 >> Inne
 >> Wszystkie ( 4.857 )
katalog firm, baza firm, spis firm
katalog firm, baza firm, spis firm
  strona główna  |  regulamin  | kontakt © 2009 cell.pl - All rights reserved